07 Temmuz 2015

yeni sezon'da Süper Lig'in adı Hasan Doğan sezonu koyuldu

"Türkiye Futbol Federasyonu bugün yaptığı toplantıda yeni sezonda Spor Toto Süper Lig'in ismini Hasan Doğan sezonu olarak koydu"
Türkiye Futbol Federasyonu bugün yaptığı toplantıda yeni sezonda Spor Toto Süper Lig'in ismini Hasan Doğan sezonu olarak koydu.  TFF Yönetim Kurulu, Riva Hasan Doğan tesislerinde  yer alan merkezinde yaptığı toplantıda, Spor Toto Süper Lig'de 2015-2016 sezonuna TFF'nin merhum başkanlarından Hasan Doğan'ın isminin verilmesine karar verdi. oy birliği ile alınan karar sonucu 
Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "Yönetim anlayışı olarak takipçisi olduğumuz Hasan Doğan'ın ismini, Spor Toto Süper Lig sezonuna vermek bizim için bir onur vesilesi. Onun anısına oynanacak bu sezonun Fair Play çerçevesinde büyük bir mücadeleye sahne olacağına eminiz. Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu'nda futbol ailemizin tüm fertlerine başarılar diliyorum." dedi.
Geçtiğimiz yıl Süleyman Seba'nın adı verilen futbol sezonu, bu yıl Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu olarak isimlendirilecek.

Paylaş "yeni sezon'da Süper Lig'in adı Hasan Doğan sezonu koyuldu"

X

X