10 Eylül 2015

Teröre Karşı Birlikteyiz

"#TeröreKarşıBirlikteyiz"
Son günlerde hepimizi yasa boğan terör olaylarına karşı Kulüpler Birliği olarak birlikte ve kenetlenmiş bir duruş sergilememiz gerektiğini, hepimiz için kutsal ve paha biçilmez değeri olan ülkemizde, futbol ailesi olarak da birlikte ve omuz omuza olduğumuzun anlaşılması gerektiğini düşünüyorum. 
 
Futbol, milyonlarca insanın takip ettiği bir platform ve halka bu güçlü mesajı verebilmek için bu hafta oynanacak tüm maçlarda, sadece süperlig değil, tüm lig maçlarında, ortak bir söylemi göğüslerimizde taşımak mesuliyetimiz var.


Futbolun gündemine, bugünlerde çok ihtiyacımız olan birlik ve beraberlik mesajının taşınması için, futbol ailemizin tüm ferdlerini “Teröre karşı birlikteyiz” duruşuna destek olmaya davet ediyorum. Bütün takımlarımızın sahaya aynı sloganı taşıyan pankart ve ısınma T.shirt’leriyle çıkmaları için 18 kulüp başkanımızla irtibat halindeyim ve kendilerinden destek istiyorum. Temennim odur ki, bu hafta futbol sayesinde bu güçlü mesaj, ülkemizin teröre karşı sımsıkı kenetlendiğinin bir simgesi olacak ve bu vesileyle tüm futbol ailesini, terörün her türlüsüne karşı daha yüksek sorumluluk taşımaya teşvik edecektir.


Saygılarımla
 
KULÜPLER BİRLİĞİ VAKFI BAŞKANI
Göksel GümüşdağMaç pankartı indirme linki
http://we.tl/zQ9K6kTzlUTshirt dosya indirme linki:
http://we.tl/Fu8mmT6Yiy

Paylaş "Teröre Karşı Birlikteyiz"

X

X