09 Ocak 2016

Kulüpler Birliği'nin resmi ana sponsoru Turkcell

"Turkcell imzalanan sözleşme ile Kulüpler Birliği Vakfı'nın ilk resmi sponsoru oldu"
Turkcell imzalanan sözleşme ile Kulüpler Birliği Vakfı'nın ilk resmi sponsoru oldu. 7 ocak tarihinde Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen toplantıda imzalanan protokol ile Turkcell vakfımızın ilk resmi sponsoru ünvanını aldı. toplantıda Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu'da hazır bulundu. yapılan imza töreninin ardından açıklamalarda bulunan başkanımız Göksel Gümüşdağ şunları söyledi:

"Bugün, Süperlig 2015 / 2016 sezonu ilk yarı değerlendirmesi vesilesiyle biraraya geldik. Bunun yanısıra gündemimizde 2 önemli konu daha var. Diğer gündem maddelerine geçmeden evvel, bunlardan ilkini sizlerin huzurunuzda açıklamak istiyorum. Kulüpler Birliği Vakfı, tarihinde ilk kez bir sponsorluk anlaşması imzalıyor.

Bizleri çok gururlandıran, Türk futbolunda ve gelişiminde Kulüpler Birliği’nin ne kadar önemli bir paydaş olduğunu ispatlayan bu imza törenini siz değerli basın mensuplarımız huzurunda gerçekleştirmek istedik.

Uzun yıllardır gerek milli takımlarımıza gerekse Süper Lig’e sunduğu desteklerle Türkiye’de futbol sporunun gelişmesine ciddi katkı sunan, ülkemizin en büyük şirketlerinden Turkcell ile 1 yıllık bir anlaşma imzalıyoruz. Bu imza ile birlikte Turkcell, Vakfımızın ana sponsoru oluyor. Bundan sonraki süreçte hayata geçireceğimiz bir çok projede birlikte ilerleyeceğiz. Kendilerine gönülden destekleri ve işbirlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Turkcell, ülkemizde adı futbolla en fazla özdeşleşen markalarımızdan. Birlikte gerçekleştireceğimiz bir çok projeyle, ülke futboluna ne kadar büyük katkılar sunacağımızı birlikte ispatlayacağız. Özellikle mobil ve iletişim teknolojilerinin futbolun coşkusunu, heyecanını geniş kitlelere taşıyabilme özelliği bizi güçlü bir iş ortaklığına taşıyacak.

Bu önemli işbirliğinin hepimize hayırlı olmasını diliyorum"

Paylaş "Kulüpler Birliği'nin resmi ana sponsoru Turkcell"

X

X