14 Kasım 2017

Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi

"Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi"
Kulüpler Birliği Vakfı Kasım ayı olağan yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Toplantıya on dört üye kulüp temsilcimiz iştirak etti. Toplantı sonunda basın açıklaması gerçekleştiren Başkanımız Dursun Özbek, Video Hakem Sistemi için sezon sonu hazırlıkların biteceğinin altını çizerek, önümüzdeki sezon sisteme başlanabileceğini ifade etti. 

Yabancı sayısı ile ilgili 2019'a kadar süre olduğunu söyleyen Özbek sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu konuyla ilgili bir çalıştay yapmayı planlıyoruz. Futbol altyapısı konusunda çalışmalarımız var. İnceleniyor. Herkes bu konuda bilgi sahibi olacak. Yapılan her şey Türk futbolunun daha iyi günlere kavuşması içindir. Sayın Cumhurbaşkanı ifade etti. Yapılan kontratlar var, yabancı futbolcu sayısı çalışmalarını yapıyoruz

Ayrıca bu çalışmalarımızı tüm kamuoyu ile paylaşacağımız ve tüm futbol paydaşlarının katılımının sağlanacağı bir futbol çalıştayı yapmayı planlıyoruz. Bünyemizde kurmuş olduğumuz çalışma grubplarının raporlarını tüm futbol paydaşlarıyla paylaşcağız ve atılması gereken adımları planlayacağız."

Kulüpler Birliği Vakfı

Paylaş "Kulüpler Birliği Toplantısı Sona Erdi"

X

X