06 Haziran 2018

Kulüpler Birliği İftar Daveti Bugün Gerçekleşti

"Kulüpler Birliği İftar Daveti Bugün Gerçekleşti"
Vakfımız; Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet Baykan, Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri, Vakfımıza bağlı kulüplerimizin başkanları ve temsilcilerin katılımı ile Swiss Hotel Boshporuss’ta iftar yemeği düzenledi.
İftar yemeği sonrasında konuşma gerçekleştiren Kulüpler Birliği Vakfı başkanı Sayın Fikret Orman, Ramazan Ayı vesilesiyle bir araya gelinmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Acısıyla tatlısıyla bir sezonu daha hep birlikte geride bıraktıklarını söyleyen Orman, Spor Toto Süper Lig şampiyonu Galatasaray’ı ve Ziraat Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Akhisarspor'u tebrik etti.

Spor Toto Süper Lig’e yeni katılan Çaykur Rizespor, Ankaragücü ve Erzurumspor hoş geldiniz diyen Fikret Orman, Spor Toto 1. Lig’e düşen Osmanlıspor, Karabük ve Gençlerbirliği’ne de başarılar diledi.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Fikret Orman sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Yakın zamanda birçok kulübümüz Genel Kurul yaşadı. Trabzon, Kayserispor, Galatasaray, Alanyaspor ve en son Fenerbahçe. Yeni yönetimlerin camiaları ve Türk Sporu için hayırlı ve başarılı olmasını diliyorum.
Önümüzdeki haftalarda da Konyaspor’un genel kurulu olacak. Onlara da şimdiden başarılar dilerim.

Yeni sezonda başta bizlerin söylem ve duruşlarıyla örnek olacağımız, fair play ruhuyla sahada mücadele edeceğimiz, kazananın da sahada adil şartlarda belli olduğu bir sezon olacağına inanıyorum.

Ligimizin marka değerini yukarı çıkartabilmemiz için elbirliğiyle çalışmamız lazım. Kendi ülkemizde bile gün geçtikçe spor izleyicisi sayısı azalıyor. Bizim hem ülkede hem de tüm dünyada Süper Ligi izlenilen, takip edilen, heyecanlı, keyifli bir lig haline getirmemiz lazım.
Futbolun neredeyse bütün paydaşlarının etrafında olduğu bu masada herkesin aynı temennileri paylaştığına eminim.”

Paylaş "Kulüpler Birliği İftar Daveti Bugün Gerçekleşti"

X

X