22 Ocak 2017

İLHAN CAVCAV'I KAYBETTİK

"GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI VE KULÜPLER BİRLİĞİ'NİN ONURSAL BAŞKANI İLHAN CAVCAV HAYATINI KAYBETTİ"
Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı'nın Onursal Başkanı İlhan Cavcav'ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Türk futboluna uzun zamandır büyük hizmetler veren vakfımızın kurucu başkanlarından İlhan Cavcav'a Allah'tan rahmet ailesine sevenlerine ve Türk futboluna başsağlığı diliyoruz. Hepimizin başı sağolsun 

İlhan Cavcav 1981 yılından bu yana Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün başkanlığı görevini yürütüyordu. 2000 Yılında Kulüpler Birliği Vakfı'nın kurulması için çalışmalar yapan İlhan Cavcav vakfımızın kurucu başkanlarından  ve ilk başkanıdır. Vakfımızın kuruluşundan itibaren  2000-2001/2001-2002 ve 2004-2005 yılları arasında 3 yıl süreyle Kulüpler Birliği başkanlığını yürüten İlhan cavcav bu sürede hem vakfımız ve hem de Türk futbolu için önemli adımlar atılmasını sağlamış ve kulüplerimizin birlik ve beraberlik içerisinde  çalışabilmesi için çaba göstermiştir. 2013 yılında 4. kez 1 yıl süreyle Kulüpler Birliği Başkanlığını yürüten İlhan Cavcav görevi  Göksel Gümüşdağ'a bırakmıştır.

Merhum İlhan Cavcav'ın cenazesi 23 Ocak Pazartesi günü öğleden önce Saat 10:30 Gençlerbirliği Spor Kulübünden yapılacak törenin ardından Ankara Kocatepe Camii'sinde kılınacak öğlen namazını müteakip Cebeci Asri mezarlığından bulunan aile mezarlığına defnedilecektir. 

Kulüpler Birliği Vakfı

Paylaş "İLHAN CAVCAV'I KAYBETTİK"

X

X