05 Mayıs 2015

BAŞKANIMIZ PROFESYONEL FUTBOLCULAR DERNEĞİ'Nİ AĞIRLADI

"Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Sn. Göksel Gümüşdağ;Bugün saat 12:30’da Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen yemekli toplantıda Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği temsilcilerini ağırladı."
Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Sn. Göksel Gümüşdağ;Bugün saat 12:30’da Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen yemekli toplantıda Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği temsilcilerini ağırladı.
Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği’ni temsilen Ümit Davala, Tümer Metin, Ogün Altıparmak, Tanju Çolak, Alpay Özalan, Bülent Korkmaz, Hakan Ünsal ve Onur Yakın’ın katıldığı toplantıda konuşan Göksel Gümüşdağ şunları söyledi :
“Türk futbolunun marka değerini yükseltmek ve gündemimizde bulunan son derece önemli konularda tüm futbol paydaşlarının fikirlerini almak, kendi bakış açılarını öğrenebilmek amacıyla yaptığımız görüşmelerden birini daha, bu kez Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği ile gerçekleştirdik.
Uzun bir süredir üzerinde çalıştığımız ve hiç şüphesiz büyük emek gerektiren bazı konularda, ki buna Süperlig A.Ş. projesi de dahildir, her paydaş gibi Profesyonel futbolcuların da bilgi ve desteğinden istifade edebileceğimiz konular üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Ayrıca kendilerinin bu derneği daha aktif bir konuma getirmek istediklerini memnuniyetle öğrendik, bazı projelerini dinledik ve vakıf olarak nasıl destek olabileceğimizi konuştuk.
Bugün yaptığımız bir prensip toplantısıydı. Bu toplantıda üzerinde konuştuğumuz bazı konuları detaylandıracağız ve önümüzdeki günlerde yeniden biraraya geleceğiz. Kendilerini Türk futbolunda saygıyı hak eden ve ailemizin önemli bir ferdi olarak görüyoruz. Biraraya geldiğimiz için mutluyuz.

Paylaş "BAŞKANIMIZ PROFESYONEL FUTBOLCULAR DERNEĞİ'Nİ AĞIRLADI"

X

X